ŚWIĘTA TUŻ TUŻ ALE NAJPIERW CIACHO

Patrząc z perspektywy całego roku można śmiało powiedzieć, że Święta „tuż tuż”… Zaczęłam już pracę nad tematycznymi stylizacjami i niebawem zaczną się pojawiać na blogu. Dziś jednak mały przedsmak świątecznej atmosfery.

Znów będzie słodko, czyli przygotowałam nakrycie stołu do spotkania na ciacho:) Postawiłam na kolorystykę kojarzącą się już z zimą i tak, na stole pojawiło się połączenie srebrnego, bieli i czerwonego. Takie zestawienie gwarantuje elegancki efekty, przy czym czerwień dodaje ciepła.

Obok starych talerzyków z bawarskiej porcelany pojawiły się współczesne kubki i płaska patera. Te ostatnie mają fantastyczną, ozdobą fakturę, która sama w sobie gwarantuje efekt dekoracyjny.

Co do kwiatów – na stole pojawiły się klasyczne, zawsze eleganckie czerwone róże. Ale to nie koniec. W zdobionej doniczce umieściłam golterię rozesłaną (Gaultheria procumbens), którą bardzo Wam polecam. Ta bylina, która w okresie świątecznym stanowi świetną alternatywę dla gwiazdy betlejemskiej, latem kwitnie białymi kwiatkami, zbliżonymi do konwalii:)

Póki co, trzymajcie się ciepło w te chłodne dni:)

Processed with VSCOcam with f2 presetProcessed with VSCOcam with f2 presetProcessed with VSCOcam with f2 presetProcessed with VSCOcam with f2 presetProcessed with VSCOcam with f2 presetProcessed with VSCOcam with f2 presetProcessed with VSCOcam with f2 presetProcessed with VSCOcam with f2 preset

Processed with VSCOcam with f2 preset

Processed with VSCOcam with f2 preset

Processed with VSCOcam with f2 preset

Talerzyki, cukiernica, mlecznik – bawarska porcelana Schwarzenhammer (1905-1984)

Kubki, patera – Home & You

Serwetki – Tk maxx

Obrączki na serwetki – Zara Home

Widelczyki, łyżeczki – Hefra

 

2 uwagi do wpisu “ŚWIĘTA TUŻ TUŻ ALE NAJPIERW CIACHO

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s