ALL IS FULL OF LOVE – BOHO WEDDING

Dziś nadciągam z absolutnie wyjątkowym wpisem. W miniony weekend ślub brała moja najlepsza przyjaciółka!:)

Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w przygotowaniach do tego wyjątkowego dnia. Jak było? Najlepiej na świecie. Są takie momenty, kiedy emocje biorą górę a ich doświadczenie zapada w pamięć do końca życia… to jedna z takich chwil.

Tym razem najwięcej pracy poświęciłam oprawie kwiatowej wydarzenia. Chciałam przygotować coś naprawdę wyjątkowego a ponieważ Kasia dała mi wolną rękę – ekscytacja mieszała się z niepewnością;)

Finalnie przygotowałam ok.20 bukietów na stoły orazi bukiet dla Panny Młodej. Stylistyka ślubu utrzymana była w cudownym stylu boho, który jest połączeniem przede wszystkim hippisowskiego klimatu, surferskiej nonszalancji i elementów bohemian. To moja ulubiona stylistyka już od dłuższego czasu.

Bukiety na stoły przygotowałam w słoikach przewiązanych błękitną wstążką. Bukiet Panny Młodej zyskał dodatkowego uroku dzięki długim, kolorowym wstążkom, które do niego przyczepiłam.

Oprawa stołów leżała po stronie miejsca, w którym organizowana była impreza ale udało się przemycić kilka elementów;) Papierowe serwetki ze wstążkami dodały lekkości nakryciu i nawiązywały do elementów wystroju. Także winietki z kokardkami stały się dodatkową dekoracją.

Poza tymi elementami warto zwrócić uwagę na tablicę z rozsadzeniem gości, która została przygotowana w starej, pozłacanej ramie, którą upolowałam dla Młodych na rynku staroci. Oprawa graficzna wydarzenia to zasługa Asia z MIJO architecture, która przygotowała cudowne projekty! ♥

I to chyba wszystko… bawiliśmy się najlepiej na świecie!:) Z tego miejsca raz jeszcze ściskam najmocniej Kasię i Maćka i życzę Im, by życie upływało pod znakiem takiej miłości i radości jak od momentu, w którym się poznali(ście)! ♥

1

2

3a

4

5

6

7

8

9

9a

10

11

12

13

14

 

Jedna uwaga do wpisu “ALL IS FULL OF LOVE – BOHO WEDDING

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s