COCO BOWL BREAKFAST

Jeśli tak jak ja staliście się fanami śniadań w formie kokosowych misek wypełnionych samym dobrem to ten wpis jest szczególnie dla Was:) Gorące lato i słońce w pełni musiały mnie w końcu zaprowadzić w egzotyczną stronę. I choć wyprawa zakończyła się na balkonie – mam nadzieję, że klimat rajskich wakacji udało mi się oddać;)

Dominującym kolorem w dzisiejszej stylizacji jest żółty, który powtarza się w licznych elementach. Do niego dobrałam naturalne dodatki, głównie wykonane z drewna bądź słomy. Głównym elementem nakrycia stołu (poza kwiatami) są wspomniane już kokosowe miski. Od jakiegoś czasu coraz bardziej popularne (i całe szczęście;)) robią się zdrowe, pełne witamin i minerałów śniadania serwowane właśnie w tych w pełni naturalnych „coconut bowls”. Na ogół do takiego naczynia trafia np. granola, świeże owoce, pyszne smoothie czy mleko roślinne i tzw. „super foods”. W sieci znajdziecie dużo przepisów i inspiracji, zdecydowanie zachęcam Was do przetestowania takiego śniadania jeśli jeszcze tego nie zrobiliście:)

A dziś w ramach popularyzacji psich adopcji polecam nie jednego a aż kilku kandydatów. Schronisko w Korabiewicach przygotowało zestawienie (link) kilku psich seniorów, którzy wyjątkowo mocno potrzebują pilnie znaleźć dom. Sami zobaczcie jakie cuda. Pamiętajcie, że nawet jeśli nie możecie przygarnąć psa – zawsze możecie np. udpstępnić taki film. W grupie siła;)

Trzymajcie się ciepło i udanego (jeszcze ciągle:)) LATA!

Processed with VSCO with f2 presetProcessed with VSCO with f2 presetProcessed with VSCO with f2 presetProcessed with VSCO with f2 presetProcessed with VSCO with f2 presetProcessed with VSCO with f2 presetProcessed with VSCO with f2 presetProcessed with VSCO with f2 presetProcessed with VSCO with f2 presetProcessed with VSCO with f2 presetProcessed with VSCO with f2 presetProcessed with VSCO with f2 presetProcessed with VSCO with f2 presetProcessed with VSCO with f2 presetProcessed with VSCO with f2 preset

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s