TABLE IN THE WONDERLAND

Z lekkim poślizgiem ale oto jest – nowy post z plenerowej sesji, która została zrealizowana jeszcze w maju.

To było magiczne doświadczenie w przepięknej atmosferze natury i pełnej symbiozy:) W otoczeniu uroczej, ubranej w mlecze łąki, psów, królików i pewnej bardzo radosnej i ciekawskiej krowy – przygotowałam sielski, pełen kolorów stół.

Szczególnej uwadze polecam Wam talerze Biotrem, których użyłam do nakrycia. Co jest w nich wyjątkowego? Właściwie wszystko:) Naczynia te są wykonane w pełni z otrąb pszennych i zostały opracowane przez pana Jerzego Wysockiego. Wszystkie produkty Biotrem są w pełni biodegradowalne i jest to absolutnie fantastyczna alternatywa dla tradycyjnych (przede wszystkim plastikowych!) jednorazówek.

Kiedy zetknęłam się z nimi po raz pierwszy, kilka lat temu, nie wiedziałam o ich składzie. Być może nie wiedziałabym jeszcze przez jakiś czas gdyby nie… Luna, która w misce Biotrem dostała wodę, po wypiciu której zaczęła… zjadać miskę! Serio:) Także produkt został przetestowany i zatwierdzony. Zdecydowanie zachęcam Was do używania naczyń i sztućców Biotrem przy wszystkich imprezach plenerowych – są śliczne, praktyczne i pomagają ograniczać zanieczyszczanie naszej planety.

Mam nadzieję, że korzystacie z pięknej pogody i promieni słońca, którymi jesteśmy w ostatnim czasie szczodrze obdarowani:)

Na koniec polecam do adopcji pewnego cudnego rudzielca: Rudek to pies, który już od pół roku przebywa w domu tymczasowym i bardzo szuka takiego, w którym będzie mógł dostać na zawsze. Aby poznać Rudka, zapraszam tutaj.

Trzymajcie się ciepło w te gorące dni!

U&L

IMG-1004IMG-1020IMG-0967IMG-0966IMG-0985IMG-1007IMG-0973IMG-0997IMG-1019IMG-0971IMG-1018IMG-1033IMG-1062IMG-1041IMG-1056IMG-1071IMG-1077

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s